šeštadienis, rugpjūčio 10

Pabaigti produktai. CeraVe, Lumene, Drunk Elephant

CeraVe putojantis veido prausiklis (87 ml kaina - apie 4,50 EUR) - kai toks kiekis, kaina atrodo labai didelė. Tačiau 473 ml talpos produkto kaina - apie 15 EUR. Tada jau ne taip ir brangu, tiesa? Aš mažiausią pakuotę pirkau norėdama išbandyti, ar tiks ir patiks. Tiko ir patiko. Net nežinau, kuris labiau - drėkinanti ar ši, putojanti versija. Drėkinančios versijos gal sudėtis šiek tiek geresnė?... Šiaip, išskyrus tą putojimą, jokio skirtumo ir nebuvo. Beveik be kvapo, geros sudėties, savo darbą atlieka. Dar turiu nusipirkus kai ką išbandyti, tačiau tikėtina, jog, kai viską subaigsiu, ilgam pasiliksiu prieš CeraVe.


Nivea dezodorantas Black&White Silky Smooth (50 ml kaina - apie 3 EUR) - man labiau patinka įprastinis Nivea Black&White kvapas, tai toliau liksiu prie savo mėgstamo. Šiaip, veikia, atrodo, taip pat gerai, kaip ir su rožiniu dangteliu.


Temple Spa kūno losjonas „Peace be still“ (150 ml kaina - apie 20 EUR) - viešbutyje gavau 30 ml dydžio kelioninį variantą. Šiaip retai tokius iš viešbučio aprašau, bet pradėjusi naudoti šį losjoną viešbutyje, jį parsivežiau namo ir, kai pamačiau, jog Temple Spa turi elektroninę parduotuvę ir siunčia net i Lietuvą, pagalvojau, kad, kodėl ne. Visų pirma, man patiko kvapas. Ir tai, kad greit įsigeria. Nežinau, ar ramina, kaip nurodo pavadinimas, bet sunaudojau su malonumu. Ar pirkčiau vėl? Kol kas kūno losjonus naudoti tik pratinuosi, nežinau, ar man tinka jie ir patinka, tad nors minusų kaip ir nesugalvoju, pilno dydžio kol kas nepirkčiau.


Lumene Pure Arctic Miracle 3-in-1 micelinis vanduo (250 ml kaina - 10 EUR) - makiažą nuvalo neblogai, tačiau ant veido kažkoks jausmas tikrai likdavo, tad, nors rašo, kad nereikia, bet man visgi norėdavosi dar po to veidą ir vandeniu nupraus. Ir šiaip, man Bioderma labiau patiko, tad naują būtent tokį ir nusipirkau.


Rituals The Ritual of Karma SPF 30 veido kremas nuo saulės (50 ml kaina - 19 EUR) - išskyrus tai, kad į sudėtį įdėta kvepalų, labai patiko. Pakankamai lengvas, labai greit įsigeria, nepalieka baltumo, tinka po makiažu. Svarstyčiau įsigyti tokį ir vėl.


Drunk Elephant T.L.C. Framboos™ Glycolic Night Serum (50 ml kaina - 126 EUR) - nežinau, ką produktas turėtų daryti, kad mokėčiau tokią sumą. Džiaugiuosi, kad išbandžiau miniuką, nes stebuklų šis daiktas nedaro. Naudojau porą kartų per savaitę, vakare ir, nors odos būklė tikrai nesuprastėjo, nepastebėjau, kad būtų ir pagerėjusi. Gal yra koks ilgalaikis super efektas, kurio, naudojant tokį kiekį, nespėjau pastebėti, bet kažkaip abejoju. :) Po tokio serumo ryte nepamirškit veido pasitepti kremu nuo saulės. Pavyzdžiui, tuo iš Rituals. :)


Kiko Free Soul curling blakstienų tušas (1 vnt. kaina - apie 8 EUR) - turėjau 02 (burgundy) spalvos. Byrėjo po akim, išmečiau po savaitės.


Desert essence kokosų kvapo šampūnas (44 ml kaina - apie 2,5 EUR) - kažkas rekomendavo, tai, nors nieko per daug nesitikėjau, nusprendžiau pabandyti. Visai patiko, galvos odos neerzino, švariai išplaudavo. Tiesa, po šito šampūno būtinai norėdavosi kondicionieriaus ar bent aliejuko. Šiaip kartočiau visai, bent jau kelionėms tokį nediduką smagu būtų turėt.

Komentarų nėra: