šeštadienis, vasario 7

Šimtadienis.


Taigi atsibudus rengiuosi paskubomis ir lekiu į mokyklą. Nykštukų namelyje jau šurmuliuoja draugėsbei kaip bitutės dūzgia nespėję trečiokai. Mokykloje gera, visur džiugi nuotaika. Mes


susitinkame, apsikabiname, keliaujame, atrandame.Mokykla pilna šieno, vaikiškų dviračių


ir arkliukų, burtų lazdelių, šikšnosparniųir net nusikaltėlių!


O muilo burbulai skraido aplink. Nuskamba skambutis ir mes traukiame į pamokas, pirmoji - lietuvių. Atsiverčiu „Šaltinėlį“ ir skaitau: bur-bu-las ir bur-bu-lie-nė vi-rė ska-nią va-ka-rie-nę... Vėliau sakome greitakalbes, miname mįsles ir žaidžiame sugedusio telefono. Ir mūsų širdys laimingos. Pertrauka.
Pertrauka - pamoka - pertrauka - pamoka... Ir vis žaidimai, gera nuotaika, helio ir ne tik balionėliai, šėlionės ir muilo burbulai. Paskutinė pamoka. Mūsų ateina ir mes pajudame kino centro „Garsas“ link. Prasideda šventė.
Trečiokai vaidina ketvirtokus, tema: kinas, filmai. Filmų daug ir įvairių: „Aš noriu jos“, „Lobių sala“, „Haris Poteris“, „Žvaigždžių karai“, „Adamsų šeimynėlė“(ir aš buvau ale Trečiadienė), „Greiti ir įsiutę“, „Mulen Ružas“, „Laukiniai vakarai“. Daug dainų, juoko. Buvo suvaidintos net JBG valytojos! Žodžiu, super.
Po šventės „Garse“ - bėgte griūte namo persirengti ir daiktų pasidėti, o tada - į kelią vėl. Po geros valandos atvykstame.
Pasvalys. Balsių malūnas. 4a, 4e, 4g klasės.

O čia buvo v i s k o. Dainų, šokių, kavos ir arbatos gėrimo triskart per pusvalandį, dūžtančių stiklinių ir dingusių batų. Daug juoko ir net ašarų, miegas viengulėje penkiese arba ant skrynios ir bandymai išsiaiškinti, kas buvo bomžas seniau(gal bėdžius?) ir kas yra antklodės karalius ar karalienė.
Ryte grįžom namo. Jaučiuos maloniai pavargusi ir užmiegu visur, kur tik prisėdu. Ir dar man skauda sprandą. Bet tai nesvarbu. Svarbūs įspūdžiai, patyrimai, klasiokai ir draugai. Svarbu tai, kad liko 100 dienų.
Tik šimtas ar net šimtas?
Parodys laikas.

http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12339487471231788636&sk=5

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=405486365&albumId=1236685

3 komentarai:

Hem rašė...

O aš nemačiau žvaigždžių ir lobių... Kaip gerai, kad įkėlei :)

Grrrr rašė...

Aaaaa, ir Kolinis čia, kaip jėga, kaip jėga, kaip jėga!:)))

o jis jums rodė kaip berods prieš trejus (?) metus jo auklėtiniai jam padovanojo jo portretą su ilgais ilgais indėniškais plaukais, prisimenant istoriją, kad kažkada jis buvo beveik hipis? :D

mmm, nostalgija.

just rašė...

Grrrr -> Užsiminęs apie tai buvo, bet portreto taip ir neparodė.
Reiks ryt pasidomėt!