sekmadienis, lapkričio 5

Pabaigti produktai

Time Miracle „Cellular repair“ veido serumas visiems odos tipams, 15ml (30ml kaina apie 45 Eur) - labai patiko, jei kaina nebūtų tokia aukšta, mielai pirkčiau dar kartą. Puikiai drėkino, patiko jausmas ant odos.Barefoot SOS serumas (15 ml kaina apie 25 Eur) - kol naudojau, patiko, bet, dosniai naudodama, šį produktą pabaigiau per kelias savaites, todėl kito pirkti neplanuoju.


The Face Shop „Mung Bean“ veido kaukė ( 1 vnt. - apie 2 Eur). jausmas ant veido geras, veido oda po kaukės atrodė dailiau, tačiau kažkokio ypatingo efekto nebuvo. Todėl antrą kartą turbūt nepirkčiau.Dove šampūnas (250ml kaina apie 3 Eur). Pabaigiau ir iškart nusipirkau dar vieną. Puikus kasdieniam naudojimui, jei plaukai nereikalauja ypatingos priežiūros.


Batiste sausas šampūnas tamsiems plaukams (200 ml kaina apie 5 Eur). Nežinau, man nelabai patinka tokios priemonės, tačiau savo darbą kaip ir atliko. Jei sugalvočiau pirkti vėl, pirkčiau originalų, kadangi nepatiko, jog ta tamsi spalva, perbraukus pirštais per plaukus, juos ištepa.


Divus nagų laiko valiklis (100 ml kaina apie 1 Eur). Nagus valė gerai, bet kvapas baisus, tai čia buvo pirmas ir paskutinis mano buteliukas.


Margarita dušo želė su spanguolių ekstraktu (400 ml kaina apie 2 Eur). Kadangi mano kūno oda nėra nei labai sausa, nei labai jautri, renkantis tokią priemonę, man svarbu, kad gerai nupraustų ir skaniai kvepėtų. Tai šita dušo želė prausė gal ir neblogai, bet kvapas nepatiko. Daug labiau man patinka tokia pati, tik vyšnių kvapo „Margarita“ dušo želė.


The Body Shop kūno kremas „Fuji Green Tea“ (200 ml kaina apie 19 Eur). Kol naudojau, visai patiko (tiesa, šiek tiek limpa prie rūbų), ar pirkčiau vėl? Ne. Tiesiog manau, kad už tokią kainą galima rasti produktą, kurio užtektų ilgesniam laikui, juolab, kad ypatingo drėkinimo aš nepastebėjau. Nors kvapas tobulas - apskritai, iš visų TBS kvapų - žaliosios arbatos man pats pačiausias.


Šiam kartui tiek. Jaukaus lapkričio.

Komentarų nėra: