trečiadienis, lapkričio 15

Kokio senumo tavo kosmetika?

Ar kada nors susimąstei, kiek laiko produktas tupėjo lentynoje prieš tau jį įsigyjant? Aš čia visai neseniai radau porą interneto tinklalapių, kuriuose galima tą patikrinti.
Ne visus gamintojus minėti tinklalapiai turi, tačiau man pavyko patikrinti, pvz., Mano Maybelline lūpdažio kodas yra 16NO00, jis buvo pagamintas 2016 m. spalio mėn., aš jį įsigijau 2017 m. balandžio mėn., taigi jau pusės metų senumo, tačiau dar maždaug porą metų jis turėtų būti geras.


Mano Lancome lūpdažio kodas 62M301, jis buvo pagamintas 2015 m. kovo mėn., aš jį nusipirkau 2016 m. lapkritį (t. y. net pusantrų metų senumo), tačiau dar kokius 4 mėnesius turėtų būti geras.


Ir tik šiandien nusipirkau (Akcija Douglas) MAC „Prep + Prime Fix +“ makiažo fiksatorių, kurio kodas yra P4717125 (šio produkto kodas, deja, yra tik ant pakuotės, ant paties produkto nėra, tai jei išmesit pakuotę, kodo neberasite), pasirodo, buvo pagamintas 2017 m. balandį, t. y. jau prieš pusę metų.


Tai šiam kartui tiek. O kokio senumo tavo kosmetika? Internete skaičiau, kad kai kurios merginos savo kolekcijose randa 2009 m. ar net dar senesnių produktų. Tai tokius gal reiktų jau išmest :)