šeštadienis, rugpjūčio 26

Pabaigti produktai

Į šiukšlinę neseniai iškeliavo:

Mad Hippie veido kremas, 30 ml (kaina apie 20 Eur) - nepatiko kvapas. Nei man, nei vyrui. Šiaip kremas lengvas, gerai drėkina, taupiai naudojasi, bet dėl kvapo turbūt ateityje bandysiu ką nors kita.


Le Petit Olivier 3x100 g levandų kvapo muilas (kaina apie 5 Eur) - šiaip visai patiko, odos lyg ir nesausino, kvapas nebuvo įkyrus ir naudojosi gana taupiai, tačiau nepastebėjau kažko tokio, kad jausčiau, jog turiu šį produktą įsigyti ir vėl.


Balm Balm „Rose floral water hydrosol“, 100 ml rožių hidrolatas ir Balm Balm „Frankincense hydrosol“ hidrolatas, 100 ml (kaina apie 14 Eur už vnt.) - tas rožių vanduo tai puikus. Gaivus, švelnus, malonu purkšti, atgaivina veidą - naudodavau rytais vietoj toniko arba vakare, prieš aliejų ir ateityje tikrai pirksiu vėl. Bet tas Frankincense... Tokio šlykštaus kvapo dar reikia paieškoti. Niekam nerekomenduoju!Acure Organics „Moroccan Argan Oil“, 30 ml (kaina apie 11 Eur) - vienas mano mėgstamiausių aliejų. Greit įsigeria, tinka tiek ryte vietoj kremo, tiek vakare, mano makiažas ant viršaus dengiasi puikiai, o be veido, naudodavau dar ir plaukams. Tiesa, nežinau, ar tokio produkto pakaktų sausiaodėms, bet man kaip tik, tad ateityje tikrai pirkčiau vėl. 
 

Dr. Hauschka naktinis serumas, 2,5 ml (25 ml kaina apie 32 Eur) - labai keistas produktas, taip ir nesupratau, ar patinka jis man, ar ne. Man jis lyg šiek tiek tempdavo odą, labai jausdavosi, kur tepta, kur ne. Iš kitos pusės, greit įsigeria ir kažkoks rezultatas ryte tikrai jaučiasi. Tai nei rekomenduoju, nei ne. Išbandykit patys :) FOM London Skincare Hydra Plump Serum, 10 ml (30 ml kaina apie 50 Eur) - produktas, kurį buvo malonu naudoti ir iš to, kaip jaučiausi, tikiu, kad vienoks ar kitoks rezultatas ilgainiui būtų pasimatęs, tačiau... Aš turėjau 10 ml pakuotę, ir tuos 10 ml sunaudojau per kokius 4-5 kartus. Tai net nežinau, man čia tokia prabangos prekė, kuri greit baigiasi ir dėl to 50 Eur už ją turbūt nemokėčiau.


Lancome „Hydra Zen anti-stress moisturising overnight serum in mask“ naktinis serumas - kaukė (turėjau vienkartinį mėginuką, 75 ml kaina apie 67 Eur) - bandžiau tik vieną kartą, po siaubingai sunkios dienos. Ir dar niekad ryte, o ypač tiek mažai miegojus, mano veido oda nebuvo tokia minkšta, švelni ir nuostabi. Produktas, kurį norėčiau gauti dovanų - ei, Kalėdų seni, jei jau ieškai man ko nors, tai žinok, kad dabar su nuolaida :)


Blistex vyšnių skonio lūpų balzamas, 10 ml (kaina apie 3 Eur) - nežinau, aš sunaudojau, labai blogai nebuvo, bet man apskritai tokio tipo lūpų balzamai nepatinka ir todėl ateityje pirkti neplanuoju.


Lush „Mask of Magnaminty“ veido kaukė ( 315 g kaina apie 16 Eur) - išbandžiau, patiko, nepirkčiau. Tiesiog, manau, kad, nors išgirta, prekė neverta savo kainos. Stebuklų nedaro, panašią ar geresnę kaukę galima pasigaminti ir pačiam.


The Body Shop „Fuji Green Tea™“ kūno prausiklis, 250 ml (kaina apie 8 Eur) - labiausiai man iš The Body Shop patinkančio kvapo linija, prausiklis geras, perdaug neputoja, plauna, nesausina, bet tą patį daro ir prausikliai už gerokai mažesnius pinigus. Ar faina gauti dovanų? Tikrai taip. Ar pirkčiau sau? Turbūt, kad ne.


The Body Shop „Fuji Green Tea™“ kūno šveitiklis, 50 ml (250 ml kaina apie 21 Eur) - dar vienas produktas, kuris man patiko, kvapėjo skaniai, savo darbą padarė nei per švelniai, nei per šiurkščiai, tačiau aš jo nebepirksiu, nes man 50 ml užteko tik 4 kartams, tai man kažkaip per brangu, turint omeny, kad savadarbis šveitiklis su kava nekainuoja beveik nieko.


Eco Desire apelsinų lūpų balzamas „Kaprizas“, 5 ml (kaina apie 5 Eur) - nors Eco Desire turi puikių produktų, jų lūpų balzamas man nelabai patiko, ateityje tikrai jo nebepirksiu. Tiesiog, nemalonu buvo tept ir nejaučiau, kad būtų davęs naudos.


Pabaigai - keli produktai, kuriuos išbandžiau, tačiau neturiu nei geros, nei blogos nuomonės apie juos. Ateityje turbūt jų nepirksiu, tačiau nėra taip, kad jie man būtų labai nepatikę. Tiesiog, tokie visai visai vidutiniai, tai neieškojau net kainų.


Šiam kartui tiek. Gražaus savaitgalio!

Komentarų nėra: