penktadienis, rugpjūčio 11

2017 m. pavasario / vasaros mylimiausi

Muilas: pačios pasigamintas muilas.
Šampūnas: „John Masters Organics Zinc & Sage Shampoo with Conditioner“ - kol kas geriau nieko neradau
Purškiama priemonė plaukams: „Marrakesh” nenuplaunamas ir šukavimą palengvinantis purškalas „X Leave-In Original”. Net jei šis produktas nieko nedarytų (daro), aš jį vien dėl kvapo vis tiek naudočiau.
Šepetys: „The Wet Brush“ Ombré Yellow. Maniškis jau atitarnavo keletą metų ir šiuo metu, ne vieną dantuką pametęs, laukia, kol rasiu kažką naujo, tai nuotraukas galite pasižiūrėti internete, pavyzdžiui, čia. Kuo man patiko - kad lengvai iššukuoja mano besiveliančius plaukus, kad jų nepeša ir neduria į galvą.
Dušo želė: išbandžiau naują „MARGARITA“ kreminę dušo želė su vyšniomis ir pieno baltymais, 400ml. Puikaus kvapo, nuprausia, odos pernelyg nesausina, o ir kaina nėra didelė. Kai tik išnaudosiu, ką jau turiu, ir pasitaikys proga, pirksiu vėl.
Veido prausiklis: „UrbanVeda Daily Reviving Facial Wash“ - dabar jie pakeitė pakuotes, bet tai vienas man labiausiai patikusių veido šveitiklių / prausiklių per paskutinius keletą metų. Net neabejoju, kad ateityje kartosiu.


Veido kremas: Origins „GinZing Energy-Boosting Moisturizer“. Neseniai nusipirkau antrą pakuotę. Labai labai sausos odos turėtojoms gal netiks, bet mano odai šitas kremas yra tobulas. Tobulo kvapo, tobulo drėkinimo, nieko kito net ir nenoriu bandyt.
Veido kaukė: Origins „Clear Improvement Mask“. Apie ją jau esu rašiusi čia.


Veido kremas nuo saulės: La Roche-Posay „Anthelios XL Comfort“ - labai patiko, tiek kelionių metu, tiek Lietuvoje puikiai apsaugojo. Vienintelis minusas, kad neradau SPF 30 (tik SPF 50), bet šiai bus gerai, o mažesniu SPF bandysiu ieškot kitą vasarą.


Blakstienų tušas: Maybelline „Lash Sensational Waterproof Mascara“ - pats geriausias ir kai gausiai sninga, ir kai gausiai lyja, ir kai gausiai vandenyne nardai.
Kosmetikos priemonė: „Elf makeup remover pen“ - nusipirkau jau antrą ir man nebereikia ausų krapštukų, jei dažantis išsiteplioju blakstienų tušu ar dar kuo nors! Čia ne pavasario, čia turbūt metų atradimas.


Kvepalai: Loccitane vyšnių žiedų tualetinis vanduo, 75 ml. Mano darbinis, kasdienis ir gaivus pavasario / vasaros kvapas.
---
Įvykis: 2017-05-20.

Komentarų nėra: