šeštadienis, rugsėjo 5

Pabaigti produktai. Glamglow, CeraVe, YSL

Innisfree, Skin Clinic Mask, Peptide (20 ml kaina - apie 2 EUR) - lakštinė veido kaukė su peptodais. Peptidai labai vilioja, tačiau jų šioje kaukėje nėra daug. Užtat daug kvepalų ir aliejų, kurie, matyt, ir sukuria malonų gaivumo jausmą užsidėjus kaukę ir dėl to atrodo, jog oda atsigauna ir pailsi. Pirkti tikrai neverta, tačiau, jei jau turit, išmesti irgi ne.


Glamglow YouthMud molio kaukė (15 ml kaina - 20 EUR) - nepatiko tas veido „badymo“ jausmas, kažkaip man sunku patikėti, jog jis rodo veikimą, o nėra sukurtas, jog vartotojui atrodytų, kad produktas veikia. Molio kaukė išdžiūsta greit, jaučiamas veido tempimas, nuplaunant oda nušveičiama. Visai patiko kaip šveitiklis, bet panašų efektą jausdavau naudodama daug pigesnį GARNIER Pure active veido prausiklį, šveitiklį ir kaukę „3 in 1“, kuris dar ir be to „badymo“ jausmo.


CeraVe SA Smoothing Cream veido ir kūno kremas (177 ml kaina - apie 14 EUR) - turėjau tik mažiuką mėginuką, bet labai patiko ir norėčiau išbandyti didesnį. Greit susigerdavo, gerai padrėkindavo odą. Be kvepalų ir su puikiais ingridientais.


L'Occitane migdolų dušo aliejus (75 ml kaina - 7 EUR) - už tokią kainą jokios dušo želės ar aliejaus pirkti nesiūlau, nes kaina nenormali, o su pačia kompanija ne viskas gerai. Vis dėl to, sunaudojom šitą mažiuką ir dabar naudojam jau didelį... Dėl kvapo. 


John Masters Organics atstatomasis aliejus sausiems ir pažeistiems plaukams (23 ml kaina - 27 EUR) - aliejukas, kurio man užteko labai ilgam, gal 2 metus naudojau. Reikia nedaug, lašiuko ir tepdavau juo tik plaukų galiukus. Mano tikslas buvo apsaugoti plaukų galiukus nuo skilinėjimo, tai lyg ir padėjo tam.


NAOBAY ORIGIN Gentle Facial Toner švelnus veido tonikas (150 ml kaina - 17 EUR) - švelnaus, labai malonaus kvapo, lengvas tonikas, kuris, atrodo, nepalieka sluoksnio ant veido ir tik jį sudrėkina. Ekologiškas. Veganiškas. Bet pilnas kvepalų. Apskritai, manau, jog nieko naudingo veido odai jis nepadaro, bet jei veidą norisi atgaivinti arba esate pripratę prie toniko, naudoti šitą buvo malonu.


Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils tankinamasis blakstienų tušas, spalva 5 (Burgundy) (7,5 ml kaina - 38 EUR) - patiko, bet ne taip, kaip Dior. Dior su akcija pirkčiau vėl, na, o šitas, nors spalva įdomi, nepasidengdavo taip gerai - šiek tiek labiau išsitepdavau vokus, šiek tiek sulipindavo blakstienas ir ne visuomet norėjosi tokio atspalvio. Atnaujinta: po kurio laiko, tušas šiek tiek apdžiūsta ir tuomet jį naudoti tampa vienas malonumas!


EUCERIN dieninis kremas nuo raukšlių Hyaluron-Filler SPF30 (50 ml kaina - 34 EUR) - iš tokio mėginuko labai sunku spręsti, tačiau susitepė ir susinaudojo labai smagiai, susigėrė iš karto. Sudėty kvepalai, bet, jei jų kada neliktų, būtų įdomu išbandyti viso dydžio pakuotę.

Komentarų nėra: