šeštadienis, rugsėjo 12

Coliukių karalystė

Už devynių upių, septynių gatvių ir trijų kalnų gyvena 5 coliukės: Agnė, Aušra, Ingrida, Jolanta ir Justė. Dvi iš Marijampolės, dvi iš Panevėžio ir viena iš Kybartų. Dvi tamsios, dvi šviesios ir viena per viduriuką. Dvi super aktyvios, dvi per viduriuką ir viena ramesnė. Iš esmės visas penkias sieja tik žemas ūgis ir karalystė.
O karalystę sudaro 2 kambariai, balkonas bei virtuvė, kurioje dar gyvena šaldytuvas Raketa ir viryklė Sraigė. Turi coliukės dar tualetą, vonią - Justės telefono būdelę, taip pat kartais karalystėje apsilanko du nematomi Jolantos draugai - Rapolas ir Ferdinandas...
Dieną coliukės studijuoja, vakare studentauja. Kartais ramiai, o kartais, netyčia, neišvengia nei kaimynų pykčio, nei policijos dėmesio. Bet tikriausiai taip ir turi būti: kartais besielgdamos teisingai, kartais klysdamos coliukės auga, mokosi ir tobulėja.
Būna dienų, kai coliukės pykstasi. Juokaudamos ir labai rimtai. Besikeikdamos ir/arba verkdamos. Tylėdamos ir viena kitą ignoruodamos. Įžeisdamos, atsiprašydamos. Bandydamos suprasti ir būti suprastos. Bandydamos susikalbėti.
Savaitgaliais coliukės keliauja. Aplanko artimuosius ir draugus, pasiilsi viena nuo kitos ir nuo mokslų apskritai. Paskui, dažniausiai sekmadienio vakarais, grįžta atgal. Būna geros nuotaikos, šypsosi, dalinasi įspūdžiais, liūdesiukais ir džiaugsmais. Tada ateina naktis, coliukės užmiega ir sapnuoja: už devynių upių, septynių gatvių ir trijų kalnų gyvena penkios coliukės...


Komentarų nėra: