šeštadienis, kovo 3

Pabaigti produktai

AVON Nenuplaunamas žvilgesio suteikiantis plaukų galiukų serumas, 30 ml (kaina apie 5 Eur, bet dažnai būna akcijos) - aš iš Avon niekad nieko neperku, nes ką turėjau, tas nepatiko. Išskyrus šį serumą plaukams. Įtariu, kad produkto sudėtis prasta ir šiaip jau naudos iš jo plaukui mažai, bet man patiko kvapas ir efektas, kurį šis serumas sukuria. Tai dabar galvoju, kad išbandysiu, ką turiu naujo, ir tikriausiai šį serumą pirksiu vėl.


Ooh! Argano aliejus, 15 ml (kaina apie 10 Eur) - aš jau esu rašiusi, kad man Ooh! firmos aliejai iš esmės visi patiko. Tai ne išimtis ir šis. Naudojau veidui, vakarais, o kartais ir ryte, tuomet ryte nereikdavo labai riebaus kremo. Nors norisi išbandyti kažką naujo, manau, kažkurį iš šios firmos aliejukų pirksiu vėl.


Stenders preipfrutų dušo suflė, 110 g (kaina apie 12 Eur) - šį produktą gavau dovanų ir man buvo labai smalsu išbandyti. Patiko kvapas, patiko, kad švelniai prausia. Nepatiko, kad nelabai taupiai naudojosi ir nepatiko kišt ranką į vidų kaskart prausiantis. Dėl to buvo sunku prisiversti sunaudoti, bet dabar, kai nebėra, jau šiek tiek ilgiuosi.


Dieninis veido kremas Lumene Basic Blue, 75 ml (kaina apie 5 Eur, būna pigu.lt bei Droge) - labai labai lengvas. Padariau klaidą, nusipirkdama tokį žiemai, kadangi jokio efekto nejaučiau. Kartais tepdavau net du sluoksnius ir negailėdama, bet vis tiek atrodydavo, kad per mažai drėkina. Tai vasarai, kai karšta, gal... Bet artimiausiu metu tikrai nekartosiu.


Artdeco šešėlių bazė / pagrindas, 5 ml (kaina apie 10 Eur, šiuo metu Kristianoje su nuolaida) - aš daug šešėlių pagrindų nesu išbandžiusi, tačiau šitą naudojau daugiau metus, man patiko. Šešėliai laikydavosi visą dieną, nesubėgdavo. Užtepus matosi šiokia tokia spalva su blizgesiu, todėl rekomenduotina užtvirtinti kūno spalvos šešėliu. Produkto iki galo nepabaigiau, bet kadangi galiojimo laikas - 12 mėn. nuo atidarymo, o su akimis juokauti nesinori, nusprendžiau pakeisti nauju.


L‘Occitane vyšnių žiedų tualetinis vanduo, 75 ml (kaina apie 50 Eur) - vienas mano mėgstamiausių L'occitane kvapų. Gaivus, pavasario, kasdienis. Laikosi apie pusę dienos. Šiuo metu atrandu naujus kvapus, tačiau gali būti, kad ateityje grįšiu ir prie šio.


The Face Shop „Olive“ veido kaukė ( 1 vnt. - apie 2 Eur). -  jausmas ant veido geras, veido oda po kaukės atrodė dailiau, tačiau kažkokio ypatingo efekto nebuvo. Todėl antrą kartą turbūt nepirkčiau.
 


BIODERMA valomasis vanduo SENSIBIO H2O jautriai odai, 100 ml (kaina apie 5 Eur) - mano mėgstamiausia tokio pobūdžio priemonė. Švelni, nedirgina akių, greit ir gerai nuvalo. Pabaigiau šitą ir jau pradėjau naują tokį pat.


Moteriškas rutulinis dezodorantas NIVEA BLACK & WHITE, 50 ml (kaina apie 3 Eur) - apie dezodorantus aš niekad nerašau ne todėl, kad jų nenaudoju. O todėl, kad jau kokį 10 metų naudoju tą patį. Karts nuo karto išbandau kažką naujo, bet visuomet grįžtu prie šito. Nors ir keista, šis dezodorantas nedirgina mano itin jautrių pažastų, sulaiko prastą kvapą ir netepa drabužių. Nežinau, ko dar iš jo galima norėti.

1 komentaras:

Ri. rašė...

Man irgi patiko tas "Biodermos" valomasis vanduo. Atradau jį mamos spintelėje, paskui ir pati įsigijau.